Deniz Akdeniz, ABC'nin yeni komedi dizi projesinin kadrosuna katıldı

Deniz Akdeniz, ABC'nin yeni komedi dizi projesinin kadrosuna katıldı
Türk kökenli Avustralyalı aktör Deniz Akdeniz, ABC'nin yeni komedi dizi projesinin kadrosuna dahil oldu.

New Girl dizisiyle bilinen Hannah Simone'un başrolünde ve senaryo ekibinde yer aldığı komedi dizisi kanaldan pilot bölümü için onay almıştı. ABC Studios'un yapımcılığını üstlendiği projenin pilot bölümünün dizi onayı alıp almayacağı mayıs ayında belli olacak. Henüz ismi belli olmayan komedi projesi Simone'un geleneksel olmayan Hint ailesine dayanarak hazırlanıyor.

Hannah, geleceği olmayan bir işte olduğunu kendisine itiraf eder, babası Sid ise evliliğinin sona erdiğini açıklar. Birbirlerine daima yakın olan baba-kız birlikte baştan başlayıp kendi yollarını bulacaklar. Kadroya dahil olan Akdeniz ise proje resmi onay alırsa Jack karakteriyle ekrana gelecek. Hannah'ın erkek kardeşi olan Jack, ailesine yakın bir yerde yaşıyor. Başarılı, maddi durumu iyi ve bakımlı birisi olan Jack, kız kardeşinin başarının para kazanmak olduğu konusunda kendisine hak vermemesini anlamsız buluyor.

Once Upon a Time dizisinde Aladdin'i canlandırmasıyla tanınan Akdeniz'in TV kariyerinde Agents of Shield, Graceland ve Jane The Virgin gibi diziler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER