Titans'ta Deathstroke'u canlandıracak isim belli oldu

Titans'ta Deathstroke'u canlandıracak isim belli oldu
DC Comics'in online yayın platformu DC Universe'te yayınlanan Titans dizisi kadrosuna Esai Morales'i (NYPD Blue) de dahil etti.

Morales, DC Comics evreninin tanınmış kötülerinden Slade Wilson'ı, yani Deathstroke karakterini canlandıracak. Evrenin en ölümcül kiralık katili olarak bilinen Slade, ailesi için bir baba ve koca olsa da dünyanın geri kalanı için en yüksek fiyatı veren için çalışan ve asla ıskalamayan acımasız bir katil.

Slade karakteri şimdiye kadar TV'de veya sinemada Antonio Sabato Jr. (Lois & Clark: The New Adventures of Superman), Michael Hogan (Smallville), Manu Bennett (Arrow) ve Joe Manganiello (Justice League) tarafından canlandırıldı. Animasyon yapımlarda ise Ron Perlman (Teen Titans), Wentworth Miller (Young Justice) ve Will Arnett (Teen Titans Go! to the Movies) tarafından seslendirildi.

Kadrosuna Superboy karakteriyle Joshua Orpin'i dahil eden Titans'ın ikinci sezonunun yıl bitmeden başlaması bekleniyor. Titans dizisi Robin (Brenton Thwaites), Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft) ve Beast Boy'dan (Ryan Potter) oluşan bir süper kahraman grubunun maceralarını konu alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER