Titans dizisinde Super Boy'u canlandıracak oyuncu belli oldu

Titans dizisinde Super Boy'u canlandıracak oyuncu belli oldu
DC Universe'ün ilk dizisi Titans'ta Super Boy karakterini canlandıracak isim belli oldu. Avustralyalı aktör Joshua Orpin'in kadroya katıldığı açıklandı.

Conner Kent ismiyle de bilinen karakter, birinci sezon finalinin jenerik sonrası sahnesinde yer almış, ancak yüzü gösterilmemişti. Titans'ta yer alacak Superboy, DC Comics'in 1993'te piyasaya çıkan Adventures of Superman isimli çizgi romanda tanıtılan haliyle yer alacak. Superman'in klonu olan Conner, Titans'ta geçmişiyle ilgili gerçeği ve hayatının amacını arayan birisi olarak görünecek. Cevapları ararken Titans'la you kesişecek olan Conner, yeni bir aile ve beklediğinden daha fazla sorunu önünde bulacak.

Super Boy karakteri birinci sezon finalinde gizli bir laboratuvarda Krypto karakteriyle birlikte tanıtıldığından yakında ikinci bir oyuncunun da açıklanması bekleniyor. Titans dizisi Robin (Brenton Thwaites), Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft) ve Beast Boy'dan (Ryan Potter) oluşan bir süper kahraman grubunun maceralarını konu alıyor. 

Dizinin ikinci sezonunun bu yıl içinde başlaması bekleniyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER