Hollywood’un en eğlenceli yapımları ​FOXLIFE’ta ekrana gelmeye devam ediyor!

Hollywood’un en eğlenceli yapımları ​FOXLIFE’ta ekrana gelmeye devam ediyor!
İlk günden bu yana dünyanın en sevilen dizilerinin yanı sıra ödül törenleri ve gece yarısı şovlarını izleyicilerle buluşturan FOXLIFE, yabancı filmlerle hafta sonu akşamlarına eğlence ve kahkaha katmaya devam ediyor. Hollywood’un en eğlenceli yapımları her cumartesi ve pazar saat 21.30’da FOXLIFE kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Kendi halinde bir uyuşturucu satıcısıyken başka bir kaçakçıya borçlanan David, yüklü miktarda uyuşturucuyu ABD-Meksika sınırından geçirmekle görevlendiriliyor. Teslimatı gerçekleştirmek için kusursuz bir plana ihtiyacı olan David, çareyi kendisine sahte bir aile kurmakta buluyor. Başrollerinde Jennifer Aniston, Jason Sudeikis ve Emma Roberts’ın yer aldığı “Bu Nasıl Aile!” (We’re the Millers), 16 Mart Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE kanalında.

Kocasından boşandıktan sonra eski mutlu günlerine dönmek ve bu arada eski sevgilisini görmek umuduyla doğduğu kasabaya dönen roman yazarı Mavis’in hayalleri eski sevgilisinin evli ve çocuklu bir adam olduğunu görmesiyle yıkılıyor. Eve dönmek Mavis’in düşündüğünden daha zor olacak gibi görünüyor. Charlize Theron ve Patrick Wilson’ın başrollerini paylaştığı “Genç Yetişkin (Young Adult), 17 Mart Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE kanalında ekranlara geliyor.

Dayanılmaz derecede korkunç insanlar olan patronlarından kurtulmak için kusursuz bir plan yapan üç kafadar, eski bir dolandırıcı ile iş birliğine girişiyor. En büyük sorun ise aslında düşündükleri kadar zeki olmamaları... Kadrosunda Jennifer Aniston, Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Kevin Spacey, Colin Farrell ve Jamie Foxx gibi isimler barındıran “Patrondan Kurtulma Sanatı” (Horrible Bosses), 23 Mart Cumartesi akşamı saat 21.30’da FOXLIFE kanalında.

İlk filmin devamı niteliğinde çekilen ve orijinal kadrosuna Christoph Waltz ve Chris Pine’ı da ekleyen “Patrondan Kurtulma Sanatı 2” ise 24 Mart Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE kanalında izleyicilerle buluşuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER