Bülent Emrah Parlak, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!

Bülent Emrah Parlak, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!
Kültür Sanat severlerle YouTube’da buluşan ve Deniz Ali Tatar’ın hazırlayıp sunduğu “Bir Dali Muhabbet” e, “Bülent Bey’in Hikayesi” oyunuyla sahnelerden seyirciyi güldüren başarılı oyuncu Bülent Emrah Parlak konuk oluyor!

Başarılı oyuncu Bülent Emrah Parlak, Tiyatro Bal Porsuğu tarafından sahneye konulan “Bülent Bey’in Hikayesi” oyununa dair merak edilenleri, Bir Dali Muhabbet’te keyifli bir sohbette anlatıyor. Daha öncesinde aklına, sahnede ‘beyin’ i oynamayı düşündüğünü ve organların da olduğu bir oyun fikrinin geldiğinden bahseden Parlak, konuyu yazar Uğraş Güneş’e açtığından ve kendisinin bunun üzerine harika bir oyun yazdığından bahsediyor. Parlak, “Bülent Bey’in Hikayesi” nin tek kişilik bir ‘sine-tiyatro’ olduğundan bahsediyor. Parlak, vücudun organlarını canlandıran ve ekranlardan oyuna dahil olan oyunculara da teşekkürünü bir kez daha sunuyor.

Ankara’da tiyatro oyunu sergilemenin önemli olduğundan bahseden Bülent Emrah Parlak, bir dönem Ankara’da yaşadığının ve bir dönem Ankara’lı bir karakter canlandırmasının hatırlatılması üzerine “Ankara benim her yerimde!” diyerek karşılık veriyor.  

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” dönemiyle adını duyuran Parlak, o dönemi bir ‘madalya’ olarak ve güzel anıların biriktiği günler olarak hatırladığından söz ediyor. Şu sıralar ekranlarda olan “Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak” ekibi için de başarı dileklerini sunuyor. Yakın dönemde rol aldığı filmlerle ilgili fikirlerini de dile getiren Parlak, yeni filmler için de ufak tüyolar veriyor!

“5 Soruda ‘Sen’” bölümünde şıkları seçmekte oldukça zorlanan Parlak, bu bölümde eğlenceli anlar geçirirken, “Hayatınızın Filmi” sorusu için de enteresan filmleri dile getiriyor!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER