Emel Çölgeçen ve Pelin Öztekin, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!

Emel Çölgeçen ve Pelin Öztekin, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!
Kültür Sanat severlerle YouTube’da buluşan Deniz Ali Tatar’ın hazırlayıp sunduğu “Bir Dali Muhabbet” programına, Duygu Asena’nın romanından uyarlanan ‘Aslında Özgürsün’ adlı oyunlarıyla yeniden sahnelere dönen başarılı oyuncular Emel Çölgeçen ve Pelin Öztekin konuk oldular!

Yeni kurulan ProjectAS Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyunda, Berna ve Belgin’e hayat veren Emel Çölgeçen ve Pelin Öztekin, oyuna dair merak edilenleri Bir Dali Muhabbet’teki keyifli sohbette anlattı.
 
“Tek taşımı kendim aldım” 

Berna’yı canlandıran Emel Çölgeçen, “Aslında Özgürsün” ün senaryosunu ilk okuduğunda hikayenin günümüze başarılı uyarlandığını görünce çok sevdiğini söylüyor. Oyunun kutular içinde başladığından bahseden Çölgeçen, finale doğru o kutuların yanılsama olduğunu ve her bireyin aslında ‘özgür’ olduğunu anlattıklarını söylüyor.

“Evli, mutlu, çocuklu” 

Belgin’i canlandıran Pelin Öztekin ise, daha oyun için görüşmeye gittiği ilk gün “Ben, Berna’yım değil mi?” diye rolü kaptığından söz ediyor. Öztekin, iki kişilik bir oyunda partnerlerin uyumlu olmasının önemli olduğunu ve Emel Çölgeçen ile iyi bir uyum yakaladıklarını, her an ne yapacaklarını hemen bildiklerini söylüyor.
 
İlk projesi “Gülşen Abi” de oynamanın kendisi için büyük bir şans olduğundan bahseden Emel Çölgeçen, “Aliye” dizisiyle tanınmasını ve Aliye yayınlanırken dışarıda trafik bile olmadığı dönemleri değerlendiriyor. Bir zamanlar ilgiyle izlenen ”Poyraz Karayel” dizisini de özlemle hatırladığından bahseden Çölgeçen, “Sema” karakterini özlediğini de dile getiriyor…
İlk dizisi “Hayat Bilgisi”nin kendisi için bir okul olduğundan bahseden Pelin Öztekin, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” projesinin kendisini parlattığını ve iyi eğitimler verdiğinden söz ediyor. Komediyle yola çıktıktan sonra dram dizisi olan “Hayat Şarkısı” nın kendisi için büyük bir şans olduğundan söz eden Öztekin, izleyenler için en güzel projede ters köşe yaptığını düşündüğünü söylüyor…
 
Deniz Ali Tatar, YouTube kanalında daha birçok ünlü isimle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER