Murat Boz ve Seda Bakan'dan Öldür Beni Sevgilim seyircilerine sürpriz!

Murat Boz ve Seda Bakan'dan Öldür Beni Sevgilim seyircilerine sürpriz!
Geçtiğimiz hafta vizyona giren yılın en eğlence dolu yapımı Öldür Beni Sevgilim filminin başrol oyuncuları Murat Boz ve Seda Bakan seyircileri için özel bir sürpriz hazırladılar.

Önceki akşam Torium AVM Cinetech Sineması’nda saat 19:00 seansına bilet alan seyirciler her şeyden habersiz kahkahalar ile filmi izlerlerken, filmin başrol oyuncuları sürpriz için hiç kimseye görünmeden sinema salonlarının arka kapısından AVM’ye giriş yaptılar. Filmin sonunda jenerik akmaya başladığı anda salonun ışıkları açıldı ve seyirci bir anda perdenin önünde Murat Boz ve Seda Bakan’ı görünce, şaşkınlık ve mutluluklarını çığlıklarla gösterdiler.

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde jenerikte çalan filmin aynı adlı şarkısı Öldür Beni Sevgilim’i hep bir ağızdan oyuncularla beraber söyleyen seyirciler, ardından oyuncularla selfie çektirme yarışına girdiler.MURAT BOZ BÜTÜN SALONLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Filmi çok beğendiklerini söyleyen seyircilerin yoğun ilgisi karşısında hiç kimseyi kırmayan oyuncular tüm salonla fotoğraf çektirirken, özellikle Murat Boz hayranlarının hiç birinin teklifini geri çevirmeden 45 dk boyunca salondaki herkesle ayrı ayrı selfie çektirdi. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER