Burcu Biricik, Kuzgun'un yeni bölümünde senaryo gereği DJ’lik yaptı!

Burcu Biricik, Kuzgun'un yeni bölümünde senaryo gereği DJ’lik yaptı!
Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen ‘Kuzgun’un Dila’sı Burcu Biricik, dizinin yeni bölümünde senaryo gereği DJ’lik yaptı.

Bir gece kulübünde arkadaşlarına parti veren Dila, enerjisi ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Dila, ev sahipliği yaptığı partide, arkadaşlarına bir sürpriz yapıp, DJ’lik yapıyor. Performansıyla göz dolduran ve büyük alkış alan Dila’nın bu anlarını Kuzgun da (Barış Arduç) hayranlıkla izliyor.Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu  Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin  kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da !BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER