Dogray Scott, Batwoman dizisinin kadrosuna dahil oldu

Dogray Scott, Batwoman dizisinin kadrosuna dahil oldu
The CW'nun Batwoman karakterinin merkezinde olacağı yeni süper kahraman dizisi için hazırlıklara resmen başladığını ve pilot bölüm için onay verdiğini duyurmuştuk. Kadro çalışmaları devam eden projeye Dougray Scott (Snatch, Hemlock Grove) da dahil oldu.

1956 yılında çizgi roman dünyasına tanıtılan Kate Kane, Aralık başında ekrana gelen The CW-DC Comics dizilerinin ortak bölümlerine konuk olmuş ve Ruby Rose (Orange Is the New Black) tarafından canlandırılmıştı. Bu sayede izleyiciye tanıtılan Kate Kane karakterinin merkezinde olduğu yeni diziyi kanalın diğer süper kahraman dizilerini hazırlayan Greg Berlanti üstlendi. The Vampie Diaries ile bilinen Caroline Dries ise senaryoyu yazacak.

Kane Kane, bahsi geçen ortak bölümlerde gizemli şekilde ortadan kaybolan Batman'in ardından Gotham'ı korumaya çalışan, bu sırada kendi problemleriyle de boğuşan birisi olarak tanıtılmıştı. Kadroya yeni katılan Scott da Kate'in babası Jacob Kane karakterini canlandıracak. Eskiden askeriyede olan Jacob şimdilerde The Crows adında bir özel güvenlik şirketini yönetiyor ve Gotham'ı Batman'le olduğundan daha güvenli bir hale getirmeyi amaçlıyor. Şehirde suçla savaşan yeni bir kanunsuz ortaya çıkınca iki taraf karşı karşıya geliyor.

Batwoman'ın pilot bölümü resmi dizi onayını alırsa lezbiyen bir karakterin merkezde olduğu ilk süper kahraman dizisi olacak. Projenin kadrosunda Rachel Skarsten (Reign), Meagan Tandy (Teen Wolf), Camrus Johnson (Marvel’s Luke Cage) ve Nicole Kang (YOU) de yer alıyor. Çekimler gelecek ay Vancouver'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER