Netflix, The Punisher ve Jessica Jones'u da iptal etti

Netflix, The Punisher ve Jessica Jones'u da iptal etti
Netflix'teki Marvel dönemi sona erdi. Deadline'ın haberine göre online yayın platformu The Punisher'ı ve Jessica Jones'u da iptal etti.

Disney'in kendi platformunu kuracağını duyurmasıyla birlikte Marvel ve Netflix anlaşmasında sona gelindi ve o dönemden beri Netflix elindeki diziler için iptal kararı vermeye başladı. Daredevil, Iron Fist ve Luke Cage'in iptal olmasının ardından geriye The Punisher ve Jessica Jones kalmış ama onların da iptal olacağı beklentisi oluşmuştu.

Geçtiğimiz ay ikinci sezonuyla ekrana gelen The Punisher böylece üçüncü sezon onayı alamadı. Üçüncü sezon onayı alan Jessica Jones ise şimdiden dördüncü sezon onayını alamamış oldu. Netflix, prodüksiyonu kısa bir süre önce tamamlanan üçüncü sezonu yıl bitmeden yayınlayacak ama şu an için tarihi belli değil.

İptal kararının ardından The Punisher'ın başrolü Jon Bernthal ve Jessica Jones'un başrolü Krysten Ritter karakterlerine veda eden Instagram paylaşımlarında bulundular. Marvel ve Netflix de resmi açıklamalarla haberi doğruladı ve beş yıllık ortaklıkta memnun kaldıklarını ve ortaya çıkan işlerle gurur duyduklarını belirttiler.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER