The Umbrella Academy ve The Breaker Upperers 15 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!

The Umbrella Academy ve The Breaker Upperers 15 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Flavorful Origins: Chaoshan Cuisine (2/11/2019)
Çin mutfağının leziz çeşitliliğe sahip dünyasına dalarak bu mutfağın bölgesel farklılıklarını ve yemeklerin benzersiz geçmişlerini keşfedin.

Dirty John (2/14/2019)
Bu gerçek suç antolojisinin ilk sezonunda, John Meehan ile Debra Newell'in rüyadan kabusa dönen aşkına tanıklık ediyoruz. Podcast'ten uyarlandı.


Dating Around (2/14/2019)
Bir bekâr erkek ya da kadın, önceden tanımadığı beş kişiyle ayrı ayrı buluşmaya çıkıyor. Bize de ikinci kez hangisiyle buluşacağını izlemek kalıyor.


Ken Jeong: You Complete Me, Ho (2/14/2019)
İlk stand-up gösterisinde Ken Jeong, Hollywood kariyerinden eğlenceli öyküler paylaşıyor ve "Felekten Bir Gece"nin hayatını nasıl kurtardığını açıklıyor.


The Umbrella Academy (2/15/2019)
Süper kahramanlardan oluşan sorunlu bir aile, babalarının ölümü ardındaki gizemi, kıyamet tehdidini ve çok daha fazlasını çözmek üzere bir araya gelir.


Yucatan (2/15/2019)
Rakip üçkâğıtçılar, İspanya'dan Meksika'ya yapılan bir gemi yolculuğunda bir piyango talihlisini yaratıcı ve acımasız bir şekilde dolandırmaya çalışır.The Breaker Upperers (2/15/2019)
Verilen para yeterliyse sıkı dostlar Jen ve Mel her ilişkiyi bitirebilir. Ama içlerinden biri vicdanını dinlediğinde ikilinin ilişkisi tehlikeye girer.Larry Charles' Dangerous World of Comedy (2/15/2019)
Efsanevi komedi yazarı ve yönetmen Larry Charles, mizahı en alışılmadık, en beklenmedik ve en tehlikeli yerlerde bulmak üzere dünyayı geziyor.


The Dragon Prince: 2. Sezon (2/15/2019)
Rayla ve prensler, değerli kargolarıyla hızla Xadia'ya ilerler. Ancak enselerindeki Claudia ve Soren, onları durdurmaya kararlıdır.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER