Netflix'in yeni dizilerinden Jupiter's Legacy'nin kadrosu açıklandı

Netflix'in yeni dizilerinden Jupiter's Legacy'nin kadrosu açıklandı
2017'de Mark Millar'ın kurduğu Millarworld'ü satın alan Netflix, geçtiğimiz yıl Mark Millar’ın hikayelerini konu alan dizi ve filmleri hayata geçireceğini duyurmuştu. Bu projelerden birisi olan Jupiter's Legacy'nin kadrosu açıklandı.

Farklı nesillerden Amerikalı süper kahramanları göreceğimiz Jupiter’s Legacy, 1930’lu yıllarda süper güçlerine kavuşan, dünyanın ilk jenerasyon süper kahramanlarının maceralarını anlatıyor. Günümüzde artık özel güçlere sahip ve yaşlarına saygı duyulan ihtiyar koruyucular haline gelseler de, özel güçlere sahip çocukları ebeveynlerinin efsanevi ünlerine yetişmekte zorluk çekiyorlar. 

Netflix ile anlaşan Steven S. DeKnight (Marvel’s DaredevilSpartacusBuffy the Vampire Slayer), Lorenzo di Bonaventura ve Dan McDermott ile dizinin yapımcılığını üstleniyor. DeKnight ayrıca dizinin ilk bölümünün yönetmeliğine de soyunuyor. Kadroya katılan isimlerse şöyle: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Andrew Horton, Elena Kampouris, Ben Daniels ve Matt Lanter.

Duhamel, Sheldon Sampson'ı (The Utopian) ve Bibb, Grace Sampson'ı (Lady Liberty) canlandıracak. Evli çiftin kendileri gibi süper kahraman çocukları Chloe ve Brandon'ı Kamporious ile Horton oynayacak. Daniels, Sheldon'ın kardeşi Walter Sampson'ı (Brainwave), Lanter ise yakın arkadaşı ve iş arkadaşı George Hutchence'ı (Skyfox) canlandıracak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER