Jerrika Hinton, Al Pacino'lu The Hunt dizisinin kadrosuna katıldı

Jerrika Hinton, Al Pacino'lu The Hunt dizisinin kadrosuna katıldı

Grey’s Anatomy'de canlandırdığı Dr. Stephanie Edwards karakteriyle bilinen Jerrika Hinton, Al Pacino'lu The Hunt dizisine katıldı. Kadrosunda Logan Lerman'ı da bulunduran diziyi online platformlardan Amazon yayınlanacak. Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek.

Get Out'ın senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele'in baş yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin hikayesi 1977'de New York'ta geçiyor ve merkezinde Nazi avcısı olan bir grup yer alıyor. Grup yüzlerce yüksek rütbeli Nazi yetkilisinin aramızda yaşadığını ve birlikte yeni bir komplo planladıklarını keşfediyor. Bununla birlikte onların yaptığı kanlı planı durdurmak ve adaleti sağlamak için harekete geçiyorlar.

The Hunt'ta Lerman büyükannesini öldüren kişiyi bulmak için çıktığı yolda kendisini Nazi karşıtı bir organizasyonun içinde bulan Jonah Heidelbaum'u, Al Pacino ise onun akıl hocasını oynayacak. Kadroya yeni katılan Hinton, Millie Malone isminde bir FBI ajanını canlandıracak. Millie, ırkı ve cinsiyeti nedeniyle kendini teşkilatta marjinal olmuş bulurken iddialı ve kendinden emin halleri FBI'ın eskiden kalma hiyerarşisinde kendisi için zorluk çıkaracak.

Projenin yaratıcısı David Weil, senaryoyu ve şirketi Monkeypaw Productions üzerinden yapımcılığı üstlendi. Hinton son olarak HBO'nun tek sezon süren Here and Now dizisinde oynadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER