Netflix, İspanya'da beş yeni dizi için hazırlıklara başladı

Netflix, İspanya'da beş yeni dizi için hazırlıklara başladı
Élite
Avrupa'daki atılımlarına devam eden Netflix, İspanya çıkışlı beş dizi projesi için hazırlıklara başladı.

* El Vecino: Bir süper kahraman komedisi. Santiago Garcia ve Pepo Perez’in aynı isimli çizgiroman serisinden uyarlanacak. Nacho Vigalondo yönetecek, Miguel Esteban ve Raúl Navarro ise senaryoyu üstlenecek. Sezonu 10 bölüm sürecek. Ana kadroda Quim Gutiérrez, Clara Lago, Catalina Sopelana ve Adrián Pino yer alıyor.

Javier'in hayatı iyi gitmemektedir. Bir uzaylı karşısına çıkıp da ölmeden önce güçlerini kendisine verdiğinde de bu durum değişmez İşinden kovulur, kız arkadaşı ara vermek ister. Sonrasında arkadaşı ve komşusu Jose, ona işe yaramadığını düşündüğü güçlerini nasıl iyi amaçlar için kullanacağını öğretmeye çalışır. Ama bu sırada kız arkadaşı "Titan" ismindeki süper kahramanın peşine düşer.

* El Desorden Que Dejas: Netflix'in diğer İspanyolca dizisi Élite’in yaratıcılarından Carlos Montero’nun aynı adlı romanından uyarlanacak. İlk sezonu sekiz bölüm sürecek, senaryoyu da Montero kaleme alacak. 

Psikolojik gerilim türündeki dizide öğrencilerin zorbalıklarına dayanamayıp intihar eden bir edebiyat öğretmeninin yerini genç bir kadın doldurur. Raquel, bir yandan evliliğini kurtarmaya çalışırken bir yandan da herkesin bir sırrının olduğu bu okulda kendisini esrarengiz olayların içinde bulur.

* Dias de Navidad: Üç bölümlük bir mini dizi. Pau Freixas yarattı ve Clara Esparrach'la birlikte senaryoyu üstlendi. Kadroda Verónica Echegui, Anna Moliner, Nerea Barros, Victoria Abril, Verónica Forqué, Charo López, Ángela Molina ve Elena Anaya gibi isimler bulunuyor.

Aile evinde birlikte Noel kutlayan dört kız kardeşin hayatlarındaki üç farklı zamana ve dolayısıyla üç önemli ana odaklanılacak.

* Valeria: Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı ve sezonu sekiz bölüm sürecek. María López Castaño uyarlamanın yaratıcısı.

Valeria'nın hem yazmakta olduğu romanla ilgili hem de kocasıyla alakalı sorunları vardır. Bu yolda desteği kendisini her türlü destekleyen üç arkadaşında bulur.

* Memorias de Idhun: Animasyon dizi. Senaryoyu Laura Gallego ve Andrés Carrión üstlendi. İlk sezon beş bölüm sürecek ve Maite Ruiz de Austri yönetecek. 

Üç güneş ve ayın astral birleşme yaşayacağı gün Idhun'da sihirbazlık yapan Ashran tüm gücü toplar ve terör estirmeye başlar. Dünyada Jack ve Victoria Idhun'un özgürlüğü için savaşmaktadır. Ama kahramanlar halen kaderlerinin iç içe geçmesine sebep olan kehanetten habersizlerdir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER