Batwoman'ın dizisinde kötüyü canlandıracak isim belli oldu

Batwoman'ın dizisinde kötüyü canlandıracak isim belli oldu
The CW'nun Batwoman karakterinin merkezinde olacağı yeni süper kahraman dizisi için hazırlıklara resmen başladığını ve pilot bölüm için onay verdiğini duyurmuştuk. Kadro çalışamaları devam eden projeye Rachel Skarsten de dahil oldu.

Kanalın Reign dizisinde oynayan Skarsten (Imposters, Lost Girl), Batwoman'da Alice karakterine hayat verecek. Alice, Batman'in baş düşmanı Joker'in karşılığı olarak tanımlanıyor. Wonderland Gang isimli çetenin başındaki karakter, Gotham'daki güven duygusunu yok etmeyi kendisine görev ediniyor.

1956 yılında çizgi roman dünyasına tanıtılan Kate Kane, aralık başında ekrana gelen The CW-DC Comics dizilerinin ortak bölümlerine konuk olmuş ve Ruby Rose (Orange Is the New Black) tarafından canlandırılmıştı. Bu sayede izleyiciye tanıtılan Kate Kane karakterinin merkezinde olduğu yeni diziyi kanalın diğer süper kahraman dizilerini hazırlayan Greg Berlanti üstlendi. The Vampie Diaries ile bilinen Caroline Dries ise senaryoyu yazacak.

Kane Kane, bahsi geçen ortak bölümlerde gizemli şekilde ortadan kaybolan Batman'in ardından Gotham'ı korumaya çalışan, bu sırada kendi problemleriyle de boğuşan birisi olarak tanıtıldı. Batwoman'ın pilot bölümü resmi dizi onayını alırsa lezbiyen bir karakterin merkezde olduğu ilk süper kahraman dizisi olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER