American Crime Story'nin Katrina sezonundan yine vazgeçildi

American Crime Story'nin Katrina sezonundan yine vazgeçildi

FX'in bol ödüllü draması American Crime Story'den yine değişiklik haberi var. Kanalın başkanı John Landgraf, Katrina sezonundan vazgeçildiğini açıkladı.

American Crime Story'nin ikinci sezonunda Katrina Kasırgası'nın sonrasında New Orleans'ta yaşananların anlatılması planlansa da vazgeçilmiş, Versace sezonu öne çekilmişti. Sheri Fink'in Five Days at Memorial isimli kitabından uyarlanarak ekrana getirilmesini planlanan hikaye sonrasında üçüncü sezon olarak duyurulsa da böylece ikinci kez sırasını kaybetti.

Landgraf yaptığı açıklamada American Crime Story'nin devamı için 3-4 fikir olduğunu, bunların araştırma ve telif aşamalarında ilerleme kaydettiklerini ve yazım aşamasının başladığını belirtti. Hangisinin ilk olacağı hakkında yorum yapmasa da zaman içinde her birinin sırasının geleceğini de ekledi. Ancak Katrina sezonu bu fikirlerin arasında yer almıyor.

Kanalın başkanı ayrıca Ryan Murphy'nin aklında şu an için fikir olmadığından Feud'ün ikinci sezonunun yakın zamanda gelmeyeceğini belirtti. American Horror Story'nin gelecek sezon temasıyla ilgili konuşmaktansa kaçındı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER