One Day at a Time ve Romance is a Bonus Book 8 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!

One Day at a Time ve Romance is a Bonus Book 8 Şubat'ta Netflix Türkiye'de!
Romance is a Bonus Book
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Romance is a Bonus Book (2/5/2019)
Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.Ray Romano: Right Here, Around the Corner (2/5/2019)
Efsane komedyen Ray Romano, 60 dakikalık özel bir stand-up gösterisiyle Netflix'e geliyor.¡Nailed It! México (2/8/2019)
Eğlence, fondan ve gülünç derecede başarısız kekler Meksika'ya geliyor. Amatör aşçılar, para ödülü için karmaşık tatlıları tekrar yaratmaya çabalıyor.Unauthorized Living (2/8/2019)
Galiçyalı ve nüfuz sahibi bir uyuşturucu karteli patronu, hem kötüye giden hastalığını gizli tutmak hem de yerine geçecek birini bulmak zorundadır.

One Day at a Time: 3. Sezon (2/8/2019)
Penelope hemşirelik eğitimi alır. Elena ve Syd yakınlaşır. Alex cezalandırılır. Lydia ölmeden önce yapılacaklar listesiyle uğraşır. Schneider âşık olur.


High Flying Bird (2/8/2019)
NBA lokavtı temsil ettiği müthiş çaylağı oyun dışı bırakınca menajer Ray, kariyerlerini kurtarmak ve güçlü patronlara meydan okumak için bir plan yapar.El árbol de la sangre (2/8/2019)
Ailelerinin ortak geçmişinin öyküsünü yazan genç bir çift, akrabalarının karanlık sırlarını ifşa eder ve içlerinden biri acı verici bir itirafta bulunur.ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke (2/8/2019)
Bu araştırma, soul müziğin simge ismi Sam Cooke'un gizemli bir şekilde vurulmasını inceliyor. Cooke'un ölümü, sivil haklar hareketindeki önemli bir sesi susturmuştu.The Epic Tales of Captain Underpants: 2. Sezon (2/8/2019)
George ve Harold, yaz kampına gitmek için notlarını yüksek tutmak zorundadır. Ama okulu Melvin ve bir cyborg Melvin'in yönetmesiyle bu kolay olmayacaktır.


Kevin Hart's Guide to Black History (2/8/2019)
Kevin Hart, bu eğlenceli ve öğretici stand-up komedisinde, siyahi tarihindeki isimsiz kahramanların hayranlık uyandıran katkılarının altını çiziyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER