Ambyr Childers, You'nun ikinci sezonunda da yer alacak

Ambyr Childers, You'nun ikinci sezonunda da yer alacak
Candace, Joe'nun hayatında kalmaya devam ediyor!

You dizisinin ilk sezonunda Candace karakteriyle ekrana gelen Ambyr Childers'ın ikinci sezonda da yer alacağı ve "ana karakter statüsünde" olacağı duyuruldu. Karakter Joe'nun eski kız arkadaşı olarak tanıtılmış ve aktris, sezonun dört bölümünde görünmüştü.

You'nun ikinci sezonunun başrolünde Haunting of Hill House dizisiyle bilinen Victoria Pedretti yer alacak. İlk sezonu Lifetime kanalında ekrana gelen ve uluslararası dağıtımını Netflix'in üstlendiği You, ikinci sezon öncesi Netflix'e transfer oldu. Caroline Kepnes'in aynı isimli kitabından uyarlanan You'nun dizi uyarlamasının ikinci sezonunun ikinci kitaba dayanması bekleniyor.

Sezonun kadrosuna Pedretti dışında James Scully (Heathers) ve Jenna Ortega (Jane the Virgin) da yer alacak. Scully, Pedretti'nin karakteri Love'ın erkek kardeşi Forty Quinn'i canlandıracak. Forty, 12 adımlık bağımlılık tedavisinde dayanak kaynağı olarak kız kardeşini gören bir adam. Ortega ise Ellie isminde sokaklarda kendi kendine büyümesi gerekmiş ve para için gerektiğinde üç kağıt çevirmekten geri kalmayan genç bir kızı oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER