Patrick J. Adams, Sneaky Pete dizisinin kadrosuna katıldı

Patrick J. Adams, Sneaky Pete dizisinin kadrosuna katıldı
Patrick J. Adams'ın yeni dizi projesi belli oldu. Yedinci sezon sonunda Meghan Markle'la birlikte Suits'ten ayrılan aktör, Sneaky Pete dizisinin 3. sezonunda yer alacak.

Online yayın platformlarından Amazon'da yayınlanan dizinin başrolünde Pete karakteriyle Giovanni Ribisi bulunuyor. Kadrosunda Marin Ireland ile Margo Martindale‘in de yer aldığı dizide hapisten yeni çıkan bir dolandırıcının yeni hayatı anlatılıyor. Pete çıktıktan sonra geçmişinden kaçmak için hapisteki arkadaşlarının kimliğine bürünüyor. Böylece bir yandan mafyadan saklanıyor, bir yandan da suçluları yakalıyor ve hücre arkadaşının kefaletini toplamaya çalışıyor.

Kadroya yeni katılan Adams, birden fazla bölümde Stefano Kilbane isminde kaliteli sanata takıntılı, kibirli ve intikam arayışındaki bir iş adamını oynayacak. Dizi, yapımcıları arasında Breaking Bad ile tanınan Bryan Cranston'ı bulundurmasıyla da öne çıkıyor ve sezonları 10 bölümden oluşuyor. 

Patrick J. Adams son olarak kendisinin yazıp yönettiği ve başrolde eşi Troian Bellisario'yla birlikte yer aldığı We Are Here'da yer aldı. Ayrıca 9. ve final sezonu için onay alan Suits'in finalinde görünmesi de bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER