Hanna filminin Amazon'da yayınlanacak dizi uyarlaması Mart ayında başlıyor

Hanna filminin Amazon'da yayınlanacak dizi uyarlaması Mart ayında başlıyor
2011 yılında vizyona giren aksiyon-gerilim filmi Hanna'nın dizi versiyonu Mart ayında başlıyor. Online yayın platformu Amazon'da ekrana gelecek dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Fragman, Amerikan Futbol Ligi'nin bu pazar gecesi yayınlanacak final maçında da ekrana gelecek. Hatta Hanna'nın ilk bölümü maçın ardından yayınlanacak.

The Night Manager dizisini yazan, ayrıca filmin ekibinde de olan David Farr'ın uyarladığı dizi, The Killing'de de birlikte oynayan Joel Kinnaman ve Mireille Enos'u bir araya getirmesiyle de öne çıkıyor.

Eski CIA ajanı babası Erik tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen ve kendini savunmayı da öğrenen Hanna, ilk görevini yerine getirmek için hazırdır. Bunun için de Avrupa'ya yollanır. Ancak Hanna her ne kadar soğukkanlı olsa da yol boyunca başına pek çok şey gelir ve hedefine yaklaştıkça kendisini sorgulamaya da başlar. Babası ise onun geri döndürülemez bir yola girdiğini fark etmiştir.

Dizide Hanna'yı Esme Creed-Miles, bahsi geçen babayı da Kinnaman canlandıracak. Enos ise Hanna ve babası ortaya çıkınca saklamaya çalıştığı geçmişi ortaya çıkma tehlikesi altına giren Marissa'yı canlandıracak. 2011'deki filmin başrollerinde Saoirse Ronan, Eric Bana ve Cate Blanchett yer almıştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER