FOX Networks Group'un yeni dizisi War of the Worlds’ün kadrosu belli oldu

FOX Networks Group'un yeni dizisi War of the Worlds’ün kadrosu belli oldu
FOX Networks Group'un yeni yapımı War of the Worlds'un kadrosu belli oldu. H.G. Wells’in aynı isimli eserinin modern ve yeni bir düzenlemesi olacak projenin kadrosundaki isimler şu şekilde:

Gabriel Byrne (The Usual Suspects), Elizabeth McGovern (The Wife), Lea Drucker (Le Bureau des Legendes), Natasha Little (Silent Witness), Daisy Edgar Jones (Cold Feet), Stéphane Caillard (Genius), Adel Bencherif (The Prophet), Guillaume Gouix (The Returned).

BAFTA Ödüllü yazar Howard Overman’ın imzasını taşıyan yapım, FOX Networks Group’un Deep State’ten sonraki ikinci bölgesel yapımı olacak. Yapım 2019 yılında Avrupa ve Afrika’daki 50 ülkede yayına girecek.  Sezonu sekiz bölüm sürecek.

Sıradan insanların sıra dışı hikayesi
Dünya klasiklerinden “War of the Worlds”, sıra dışı durumların ortasında kalan sıradan ama ölümcül bir savaşın kurbanı olan insanların hikayesini konu alıyor. Gökbilimciler başka bir galaksiden gelen bir sinyal tespit ettiklerinde, bunu dünya dışı yaşamın bir kanıtı olarak kabul ederler. Tüm dünya bu temasın devamını merakla beklemeye başlar ancak kısa bir süre sonra bu bekleyişin çok da uzun sürmeyeceği anlaşılır. Günler içinde yeryüzündeki tüm insan türü yok olurken yalnızca bir kaç kişi hayatta kalmayı başarır. Gökyüzünde gemiler belirmeye başladığında hayatta kalanların kafasında tek bir soru vardır: Bu saldırıların sebebi ne? Zaman geçtikçe ise tek bir şey açıklığa kavuşur: Uzaydan gelen bu saldırı keyfi değil, aksine tohumları yıllar boyunca gözlerimizin önünde ekilen olayların bir sonucudur.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER