Gülin İyigün ve Devrim Nas, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!

Gülin İyigün ve Devrim Nas, Bir DALİ Muhabbet’e konuk oldu!
Kültür Sanat severlerle YouTube’da buluşan Deniz Ali Tatar’ın hazırlayıp sunduğu “Bir Dali Muhabbet”e, ‘Dali’nin Kadınları’ oyunuyla sahnede seyirciyle buluşan başarılı oyuncular Devrim Nas ve Gülin İyigün konuk oldu!

“Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu” tarafından sahnelenen “Dali’nin Kadınları” oyununda Marilyn Monroe’ya hayat veren Gülin İyigün ve oyunun Kişi’si Devrim Nas, oyuna dair merak edilenleri, Bir Dali Muhabbet’te anlattı. Oyun senaryosunun geldiği zamandan bu yana büyük bir heyecanla projede yer aldıklarından bahseden ikili, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile çalışmaktan da büyük mutluluk duyduklarından bahsetti.
 
Marilyn Monroe’yu filmlerden ve belgesellerden yola çıkarak araştırmaya başladığını söyleyen Gülin İyigün: “Hayran olduğum ve içimin gittiği bir kadındı. Ama hakkında derinleştikçe, çok fazla şey öğrendim. Kırılganlığı, masumiyeti, korkaklığı, travmaları ve saçtığı neşe gibi şeyler var ve çok acayip bir kadın. İlk tiyatro oyunumdaki ilk rolümün bu kadar derin olması çok güzel bir şey, ondan çok şey öğreniyorum.” diyerek anlatıyor.
 
‘Kendi hayatının sorgucu’ olarak karakterini niteleyen Devrim Nas ise; “Kendi hayatını sorgularken, 4 ikon kadından da yardım alıyor karakter. Kendini öne atamıyor, Salvador Dali’nin arkasına gizlenerek söyleyeceklerini söylüyor.” diyor.
 
“Çocuklar Duymasın” dizisindeki ‘Tutku’ karakteriyle tanınan Gülin İyigün, dizide rol aldığı dönemde gelen büyük tepkileri ve kötü niyetli bir karakterin iyi aile dizisindeki etkisi ve karaktere çalışma dönemiyle ilgili ilginç notları, Bir Dali Muhabbet’te anlatıyor.
Bir dönemin ilgiyle izlenen “Melekler Adası” ve “Doktorlar” dizileriyle izleyenlerin hafızalarında yer bulan Devrim Nas, o dönemlerle ilgili ilginç bir itirafta da bulunuyor.

Deniz Ali Tatar, YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER