Bir Banka Soygunu Komedisi oyununun galası yapıldı!

Bir Banka Soygunu Komedisi oyununun galası yapıldı!
Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerinde Serhat Tutumluer, Seren Şirince ve Bora Akkaş’ın yer aldığı "Bir Banka Soygunu Komedisi" adlı oyununun galası önceki akşam Zorlu PSM Turkcell Platinum sahnesinde gerçekleşti.

SEYİRCİDEN TAM NOT ALDI!
 
Biletleri günler öncesinde tükenen oyunun galasına yoğun ilgi vardı. Oyunun finalinde dakikalarca ayakta alkışlanan oyun seyirciden tam not aldı. Barış Falay, Esra Ronabar, Gökhan Keser, Rüveya Öksüz, Hatice Aslan, Ömür Özdemir, Özgür Çevik galaya katılan isimlerdi.

Yoğun istek üzerine Şubat biletleri de satışan çıkan oyun, 13 Ocak, 19 Ocak, 7 Şubat ve  12 Şubat tarihlerinde Zorlu Psm Platinum sahnesinde seyirciyle buluşmaya devam edecek.
 
Oyunun yönetmenliğini Lerzan Pamir çevirmenliğini Mehmet Ergen'in üstlendi.
 
İngiltere’de Oliver Ödülleri’nde,  Türkiye’de Afife Jale Ödülleri’nde yılın komedisi ödülünü alan “Yoldan Çıkan Oyun” un yazarları, yönetmeni ve rejisinden, bir banka soygunu komedisini konu alan "Bir Banka Soygunu Komedisi" kalabalık oyuncu kadrosuyla izleyicisini benzersiz bir eğlenceye davet ediyor.
 
Oyun hakkında; 
Bu şehirde herkes sahtekar! Minneapolis ’de hırsızlar kol geziyor.
Herkesin gözü Şehir Bankası’na emanet edilen paha biçilmez elmasta. Özellikle de hapisten kaçan azılı suçluların. Başı boş bırakılmış beceriksiz banka çalışanları, yan kesiciler ve bu karmaşanın içinden çıkan aşk hikayeleri.
 
Oyun tarihleri; 
13 Ocak Pazar 2019 Saat: 20:30
19 Ocak Cumartesi 2019 Saat:21:00
07 Şubat Perşembe 2019 Saat: 20:30
12 Şubat Salı 2019 Saat: 20:30
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER