Adam Rose da Veronica Mars'ın yeni sezonu için geri dönüyor

Adam Rose da Veronica Mars'ın yeni sezonu için geri dönüyor
Veronica Mars dizisinin online platformlardan Hulu'da ekrana döneceğinin kesinleştiğini duyurmuştuk. Sezon için geri dönecek oyunculara Adam Rose da katıldı.

Üç sezonu ve 2014'te yayınlanan bir filmi olan projenin yeni sezonu sekiz bölüm sürecek, 2019'da ekrana gelecek. Rob Thomas yeni sezonu da hazırlayacak. Neptune'ü turist sezonunda ziyaret edenler öldürülmeye başlayınca turistlerden gelen parayla geçinen işçi sınıfı zor bir duruma düşüyor. Oğulların katilini bulmak isteyen bir aile ise Mars Investigations'ı işe alıyor.

Adam Rose dizinin üçüncü sezonunda Max karakteriyle altı bölüm yer almış, lisedeki öğrencilere eski testleri ve ödevleri satan karakter kısa süreliğie Mac'le sevgili olmuştu. Modern versiyonda Max, High How Are You? isminde esrar satılan bir dükkanın sahibi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Diziye döneceği belli olan diğer isimlerse şöyle: Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Weevil), David Starzyk (Richard Casablancas), Enrico Colantoni (Keith), Ryan Hansen (Dick Casablancas).


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER