Sarah Michelle Gellar'ın yeni dizi projesi belli oldu: Sometimes I Lie

Sarah Michelle Gellar'ın yeni dizi projesi belli oldu: Sometimes I Lie
Buffy the Vampire Slayer dizisiyle tanınan Sarah Michelle Gellar'ın yeni dizi projesi belli oldu. Son olarak 2013-2014 sezonunda yayınlanan The Crazy Ones'ta yer alan aktris, Alice Feeney’in Sometimes I Lie isimli romanından uyarlanacak dizinin kadrosuna katıldı.

Bir hastanede uyanan ama hareket edemeyen, konuşamayan veya gözlerini açamayan Amber Reynolds, etrafındaki herkesi duysa bile çevresindekiler bu durumun farkında değildir. Amber, neler olduğunu hatırlamasa bile kocasının bu durumla ilgisi olduğundan şüphelenmektedir. Dizide Amber'ın felçli kaldığı şimdiki zaman, kazadan önceki haftası ve 20 yıl önceki çocukluk dönemi yer alacak. Bahsi geçen karakteri Sarah Michelle Gellar canlandıracak.

2017'de piyasaya çıkan kitabın yazarı Alice Feeney, BBC News kanalında 15 yıl muhabir, haber editörü ve yapımcı olarak çalışmış bir isim. Limitli dizi özelliğindeki projeyi, Ellen DeGeneres’in yapım şirketi A Very Good Production ve Warner Bros TV uyarlayacak. Gellar,  Robin Swicord'un (The Curious Case of Benjamin Button) senaryosunu yazacağı dizide yürütücü yapımcı olarak yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER