Travis Fimmel, Raised by Wolves dizisinin kadrosuna katıldı

Travis Fimmel, Raised by Wolves dizisinin kadrosuna katıldı
Ünlü yönetmen ve yapımcı Ridley Scott'ın yapımcılığını üstlendiği Raised by Wolves'un başrolü belli oldu. Dizinin kadrosuna Vikings ile bilinen Travis Fimmel katıldı.

İki androidin gizemli bir gezegende insan ırkından çocukları yetiştirmesi üzerine kurulu hikayede androidler insanların inançlarını kontrol etmenin zor bir iş olduğunu keşfediyorlar. Fimmel, Father isminde bir androidi canlandıracak ve Mother isminde kadın bir androidle çocuklardan sorumlu olacaklar.

Bilim kurgu türündeki dizinin senaryosunu Aaron Guzikowski (Prisoners, The Red Road) yazıyor. Madhouse Entertainment, Scott'ın şirketi Scott Free Productions ve TNT'nin sahibi Turner'a bağlı Studio T ise yapımcılığını üstleniyor. Ayrıca bu diziyle Ridley Scott 50 yıllık kariyerinde ilk kez bir Amerikan dizisi için kamera arkasına geçecek ve ilk iki bölümü yönetecek.

Travis Fimmel Wyatt Earp'ü canlandıracağı yeni bir dizinin kadrosunda da yer alıyor. Vikings dizisinden ise birkaç gün önce altıncı sezonun final sezonu olacağı haberi geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER