Luke Wilson, DC Universe'ün Stargirl dizisinin kadrosuna dahil oldu

Luke Wilson, DC Universe'ün Stargirl dizisinin kadrosuna dahil oldu
Titans dizisiyle yayın hayatına başlayan ve büyük bir başarı yakalayan DC Comics'in yeni online platformu DC Universe'te yayınlanacak Stargirl'ün kadrosuna Luke Wilson da dahil oldu. Aktör, sezonu 13 bölüm sürecek dizide Pat Dugan karakterini canlandıracak.

Dugan, Stripe isimli kendi icadı robotu kullanan bir süper kahraman olarak biliniyor. Lise öğrencisi Courtney Whitmore (Brec Bassinger), dizide Justice Society of America ile iş birliği yaparak kötülerle savaşacak. Starman de bu grubun üyelerinden birisi ve Courtney'in üvey babası Pat Dugan (Stripe) ile birlikte çalışıyor. Dugan, Courtney konusunda Starman'e yardım etmek için emekliliğini bırakarak işe koyulacak.

Geoff Johns'in senaristliğini üstlendiği Stargirl'ün yapımcıları arasında Greg Berlanti ve Sarah Schechter de yer alıyor. Kadrosunda Lou Ferrigno Jr. (Rex Tyler/Hourman), Brian Stapf (Ted Grant/Wildcat), Henry Thomas (Charles McNider/Dr Mid-Nite) ve Anjelika Washington'ı da bulunduran Stargirl'ün 9 Ağustos'ta ekran hayatına başlaması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER