Star Wars Resistance dizisi Disney'den ikinci sezon onayını aldı

Star Wars Resistance dizisi Disney'den ikinci sezon onayını aldı
Star Wars serisinin dizilerinden Star Wars Resistance ikinci sezon onayını aldı. Yeni sezon sonbahar mevsiminde ekrana gelecek.

Disney Channel'da yayınlanan projenin hikayesi Star Wars: The Force Awakens öncesi bir zamanda geçiyor. Star Wars serisinin 2008-2015 arasında yayınlanan Star Wars: The Clone Wars ve 2014-2018 arasında yayınlanan Star Wars: Rebels isimli iki animasyon dizisi de bulunuyor. Star Wars: Resistance'ı diğer iki animasyon dizide de çalışan Dave Filon yarattı.

Resistance'ta First Order‘ın artan tehdidi karşısında Direniş tarafından casusluk yapmak için işe alınan genç pilot Kazuda Xiono'nun başından geçenler anlatılıyor. Ayrıca serinin bilindik karakterlerinden BB-8, Poe Dameron ve Captain Phasma da yer alıyor.

Oscar Isaac ve Gwendoline Christie, filmlerde canlandırdıkları karakterlerin seslendirmesini animasyonda yapıyorlar. Seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler şöyle: Christopher Sean, Suzie McGrath, Scott Lawrence, Myrna Velasco, Josh Brener, Donald Faison, Bobby Moynihan, Jim Rash ve Rachel Butera. 

İlk sezonuna devam eden Star Wars Resistance'ın sezonunun kalan kısmı için yeni bir tanıtım geldi.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER