Titans ve Sex Education 11 Ocak'ta Netflix Türkiye'de

Titans ve Sex Education 11 Ocak'ta Netflix Türkiye'de
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

GODZILLA The Planet Eater (1/9/2019)
Dünya ittifakının zayıflaması Haruo'nun Exif'ten taraf olmayı düşünmesine neden olur. Exif'in ölüm kültü ise Dünya'yı yok etmek için bir canavar çağırmaktadır.When Heroes Fly (1/10/2019)
Acı şekilde ayrı düşmelerinden yıllar sonra dört eski İsrail askeri, yeniden bir araya gelir ve öldüğünü sandıkları bir sevdiklerini bulmak için Kolombiya'ya giderler.


Sex Education (1/11/2019)
Otis, okulda gizli bir seks terapisi kliniği açmak için asi Maeve ile iş birliği yapar ve seks terapisti olan annesinin uzmanlığından yararlanır.


Orange Is the New Black: 5. Sezon (1/11/2019)
Litchfield'da güç dinamikleri alt üst oluyor. Sürprizlerle dolu yeni sezonda mahkumları bir trajedi bekliyor.Friends from College: 2. Sezon (1/11/2019)
Hatalar yapıldı, kalpler kırıldı ama hayat devam ediyor. Şimdi, ufukta bir düğün var ve her şeyi geride bırakmanın zamanı geldi.Titans (1/11/2019)
Batman'in eski yardımcısı Robin'in lideri olduğu bir grup genç kahraman hem içlerindeki şeytanlarla hem de suçla savaşır.Yalnız (1/11/2019)
Kanarya Adaları'nın ücra bir köşesinde sörfçü Alvaro Vizcaino bir kaza sonucu kayalıklardan düşer. Ciddi bir şekilde yaralanan genç adam hayatta kalmak için savaşmalıdır.

The Last Laugh (1/11/2019)
Emekli bir menajer olan Al Hart, 40 yılın ardından eski bir müşterisiyle yeniden karşılaşır ve onu yeniden sahneye çıkıp stand-up yapmaya ikna eder.ReMastered: Massacre at the Stadium (1/11/2019)
Yıllardır Şilili protest şarkıcı Victor Jara'yı öldürmekle suçlanan Pinochet ordusu mensubu asker, kendini aklamaya çalışmaktadır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER