Netflix, Bird Box Challenge nedeniyle izleyenlere uyarıda bulundu

Netflix, Bird Box Challenge nedeniyle izleyenlere uyarıda bulundu
Netflix'ten Bird Box filmi nedeniyle bir uyarı mesajı geldi. Dünyanın önde gelen online yayın platformu bir süredir sosyal medyada popüler hale gelen Bird Box Challenge'a katılmamaları konusunda uyarıda bulundu. 

Başrolünde Sandra Bullock'un yer aldığı Bird Box, 13 Aralık'ta yayınlanmasının ardından kısa sürede öne çıkan bir film haline geldi. Hatta Netflix'in açıklamasına göre ilk haftasında 45 milyon izleyiciye ulaşan Bird Box, platformun yayınladığı filmler arasında ilk haftasında en yüksek izleyici çeken film de oldu. Ancak bu popülarite özellikle sosyal medyaya farklı şekillerde yansıdı.

Bird Box filmi en büyük korkularıyla yüzleşmemek için gözleri kapalı bir şekilde dolaşan bir kadının çocuklarını güvenli bir yere götürme mücadelesini anlatıyor. Bahsi geçen Bird Box Challgenge da insanların gözleri kapalı bir şekilde dışarı çıkmaları veya çeşitli aktivitelerde bulunması üzerine. Netflix, yayınlandığı mesajda 2019 isteklerinin bu sebeple kimsenin hastaneye düşmemesi olduğunu belirtti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER