Şampiyon'un başrol oyuncuları İzmir’de sinema severlerle buluştu!

Şampiyon'un başrol oyuncuları İzmir’de sinema severlerle buluştu!
Ay Yapım ve Med Yapım imzalı başrollerini Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın paylaştığı yönetmen koltuğunda, senaryosuna da Serkan Yörük ile birlikte imza atan Ahmet Katıksız’ın oturduğu “Şampiyon” un başrol oyuncuları İzmir’de sinema severlerle buluştu.

Halis Karataş ile Begüm Atman’ın ölümsüz ve Bold Pilot’un kazandığı her zaferle daha da güçlenen büyük aşkın hikayesinden uyarlanan Şampiyon filminin başrol oyuncuları İzmir’de büyük ilgi gördü. Destansı bir aşkı beyaz perdeye taşıyan Şampiyon filmini Agora Sinema salonlarında izlemeye gelenler duygusal anlar yaşarken gözyaşlarını tutamayanlar da oldu. 

“İzmir’de olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız”

Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen İzmir galasında filmin başrol oyuncuları Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan, 16:30’daki film gösterimi öncesinde İzmirli sinemaseverlerle bir araya geldi. 

Karşılarında coşkulu kalabalığı gören oyuncular bu coşku karşısında heyecanlandıklarını dile getirdiler. İzmir’de olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan, Şampiyon filmini izlemeye gelen İzmirli sevenlerine çok güzel bir film izleyeceklerini ifade ettiler. Kendilerini yalnız bırakmadıkları için gelen herkese teşekkür eden oyuncular seyirciyle buluşmanın ardından filmin gösterildiği salonları ziyaret ettiler. Salonları ziyaretleri sırasında Şampiyon’u izleyecek olan seyircilere iki saatlik çok keyifli bir hikaye anlattıklarını, filmi çekerken çok keyif aldıklarını ve aynı keyfi seyircilerin de yaşamasını ümit ettiklerini dile getirdiler. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER