Yeni Star Wars dizisi The Mandalorian'ın kadrosu resmen duyuruldu

Yeni Star Wars dizisi The Mandalorian'ın kadrosu resmen duyuruldu
Star Wars evrenine katılacak yeni dizi The Mandalorian'ın kadrosu resmen duyuruldu. Dizinin kadrosunda daha önce duyurulan Pedro Pascal, Gina Carano ve Nick Nolte'nin yanı sıra Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Carl Weathers (Predator), Omid Abtahi (American Gods) ve Werner Herzog (Grizzly Man) da yer alıyor.

Sezonunun 10 bölüm sürmesi beklenen dizinin hikayesi İmparatorluk'un yıkılmasından sonra ve İlk Düzen‘in ortaya çıkmasından önceki zaman diliminde geçecek. Galaksinin Yeni Cumhuriyet‘in otoritesinin uzak bir köşesindeki yalnız bir silahşörün yaşadığı sıkıntılar anlatılacak. Dizi, Disney'in yeni kurduğu online yayın platformu Disney+'ta yayınlanacak ve senaryosu Jon Favreau tarafından yazıldı. 

Dizideki bölümlerin yönetmenliğini Dave Filoni, Rick Famuyiwa, Deborah Chow, Bryce Dallas Howard, Dave Filoni, Rick Famuyiwa, Deborah Chow ve Taika Waititi üstlendi. Şu an için oyuncuların canlandıracağı karakterlerin detayları bilinmiyor.

Disney, Diego Luna'nın başrolde yer alacağı ve Cassian Andor'u yeniden canlandıracağı bir başka Star Wars dizisi de hazırlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER