Facebook, 3 dizisine ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu

Facebook, 3 dizisine ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu
Dizi yayınına el atan şirketlerden Facebook, ekrana getirdiği üç diziye ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu. Böylece Sorry For Your Loss, Five Points ve Sacred Lies ikinci sezon onayı aldı. 

Şirket, günlüz bazda 75 milyon kullanıcının programların yayınlandığı Facebook Watch'u en az bir dakika kullandığını da açıkladı. Bu rakam 1.5 milyar aktif üyesi olan Facebook'un kullanıcı sayısının %5'ine denk gelse de şirket, rakamlardan ve Watch'ta yer alan programların izlenme oranlarından memnun olduklarını belirttiler. 

Ekrana gelen dizilerden Sorry for Your Loss'un başrolünde Elizabeth Olsen yer alıyor. Kadrosunda Kelly Marie Tran, Jovan Adepo, Mamoudou Athie ve Janet McTeer'i de bulunduran dizinin senaryosunu Kit Steinkellner yazdı. Yürütücü yapımcılığını ise Switched at Birth’ün yaratıcısı Lizzy Weiss üstlendi. Olsen, yeni kaybettiği eşinin gidişiyle baş etmeye çalışırken diğer yandan da geçmişinden gelenlerle yeniden bağ kuran Leigh isminde genç bir dulu oynuyor. Sezonu 10 bölüm.

Stephanie Oakes'in romanından uyarlanan Sacred Lies, bir tarikat liderini kimin öldürdüğünü bildiğinden şüphelenilen ve tarikattan kaçan, bu sebeple ıslah evine konan elsiz bir kızın hikayesi üzerine kurulu. Kadrosunda Toby Huss, Katrina Law ve Leah Gibson gibi isimler yer alıyor. Huss, bahsi geçen lideri, Law Miss Bailey'i ve Gibson da Vivienne karakterini canlandırıyor. True Blood’ın yapımcılarından Raelle Tucker ile yönetmen, yapımcı Scott Winant (Californication), dizinin yürütücüsü ve yapımcısı olarak görev alıyorlar. Sezonu 10 bölüm.

Scandal dizisiyle bilinen Kerry Washington’ın yapımcılarından birisi olduğu Five Points, Chicago'dan beş öğrencinin eşsiz bakış açılarını merkeze oturtuyor. Hayat değiştiren bir olay meydana geldiğinde bütün bu farklı bakış açıları, gerçeğin ortaya çıkmasını sağlıyor. Sezonu 10 bölüm.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER