You dizisi Lifetime kanalından Netflix'e geçiş yaptı

You dizisi Lifetime kanalından Netflix'e geçiş yaptı
You dizisi yayıncı değiştirdi. İlk sezonuyla Lifetime kanalında ekrana gelen dizi, ikinci sezonuyla Netflix'te yayınlanacak.

Dizinin ilk sezonu başlamadan kanaldan ikinci sezon onayı gelmiş; Netflix ise Amerika'daki online yayın hakkının yanı sıra dünyadaki gösterim hakkını almıştı. 10 bölümlük birinci sezonunu birkaç hafta önce tamamlayan You, Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlama ve psikolojik gerilim türünde. Dizinin ikinci sezonunda serinin ikinci kitabının uyarlanması ve hikayenin Los Angeles'a taşınması bekleniyor. Ayrıca ilk sezon 26 Aralık'ta Netflix'te olacak.

Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın Sen ismiyle yayınladığı You, 21. yüzyıl bir aşk hikayesi üzerine kurulu ve "Aşk için ne yaparsın?" sorusunu soruyor. Bir kitabevi sahibinin yolu yazar olmaya çalışan bir kadınla kesişir ve sorunun cevabını bulur: Hiçbir şey. İnterneti ve sosyal medyayı kullanarak onunla ilgili her şeyi öğrenerek ona daha da yaklaşır ve bu tuhaf hoşlantı çabucak takıntıya dönüşür. Bu durum ona ulaşmak için yoluna çıkan her şeyi yoldan kaldırmaya da götürür.

You, ilk sezonuyla eleştirmenler tarafından beğenilse de elde ettiği reytingler kanal için yeterli değildi. Lifetime daha önce UnReal dizisinden de benzer şekilde vazgeçmiş, final sezonu Hulu'da ekrana gelmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER