Chilling Adventures of Sabrina'nın ikinci sezonu 5 Nisan'da başlıyor!

Chilling Adventures of Sabrina'nın ikinci sezonu 5 Nisan'da başlıyor!
Netflix, Chilling Adventures of Sabrina'nın ikinci sezonu için fazla bekletmeyecek. İlk sezonuyla 26 Ekim'de ekrana gelen projenin ikinci sezonu 5 Nisan 2019'da başlayacak.

Archie Comics'in çizgi romanlarından uyarlama olan ve Riverdale ile aynı evrende geçen dizinin merkezinde Sabrina the Teenage Witch karakteri bulunuyor. Yarı insan-yarı cadı olan Sabrina, bir yandan kendi doğasıyla mücadele ederken diğer yandan onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle karşı karşıya kalıyor.

Dizinin başrolünde Mad Men dizisiyle bilinen Kiernan Shipka yer alıyor. Jaz Sinclair, Lucy Davis, Michelle Gomez, Miranda Otto ve Chance Perdomo gibi isimler de kendisine dizide eşlik ediyor. Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Archie Comics'ten Jon Goldwater uyarlama dizide yapımcı olarak görev alıyorlar.

Chilling Adventures of Sabrina'nın yeni sezonu öncesinde Noel özel bölümü ekrana gelecek ve bölüm 14 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak. Dizinin ikinci sezon tarihi resmi sosyal medya hesabından kısa bir videoyla duyuruldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER