Rupert Grint, M. Night Shyamalan'ın Apple'a hazırladığı dizinin kadrosuna katıldı

Rupert Grint, M. Night Shyamalan'ın Apple'a hazırladığı dizinin kadrosuna katıldı
Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan'ın Apple için hazırlayacağı yeni dizinin kadrosuna Rupert Grint de dahil oldu. Aktör, sezonu 10 bölüm sürecek dizinin birden fazla bölümünde yer alacak.

Dizinin başrollerinde Six Feet Under'la bilinen Lauren Ambrose ve Game of Thrones'la tanınan Nell Tiger Free yer alıyor. Projenin detayları pek bilinmese de Deadline'ın haberine göre Dorothy ve Sean Turner çifti genç bir dadıyı bebekleri için işe aldıklarında beklenmedik olaylar yaşanacak. Bahsi geçen Dorothy'yi Ambrose, yeni dadı Leanne'i Free canlandıracak. 

Kadroya katılan Grint ise Dorothy'nin erkek kardeşi Julian Pearce'ı oynayacak. Rupert Grint ay sonunda Agatha Christie'nin Cinayet Alfabesi romanındna uyarlanan The ABC Murders isimli mini diziyle ekranda yer alacak. Aktörün diğer dizileri Snatch ve Sick Note ikinci sezonlarıyla birkaç hafta önce ekrana geldiler. 

Duyurusu şubat ayında yapılan ve  ismi henüz belli olmayan dizinin senaryosunu yazar Tony Basgallop üstlendi. M. Night Shyamalan yakında yeni filmi Glass'la da ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER