M. Night Shyamalan da Apple için proje hazırlayacak

M. Night Shyamalan da Apple için proje hazırlayacak

M. Night Shyamalan da Apple için dizi hazırlayacak isimlerin arasına katıldı. Bir süredir orijinal içeriğe olan yatırımlarına devam eden ve birçok dizi onayı duyuran Apple'ın yeni dizisi psikolojik gerilim türünde. Henüz ismi belli olmayan yeni projede yazar Tony Basgallop görev alacak.

Yarım saatlik 10 bölümden oluşacak olan projenin detaylarıyla ilgili de bilgi verilmedi. Ünlü yönetmen, ilk bölümün yönetmenliğini ve dizinin yapımcılığını üstlenecek. Yapımcılıkta kendisine Ashwin Rajan, Jason Blumenthal, Todd Black ve Steve Tisch eşlik edecekler.

Shyamalan'ın kariyerindeki bir diğer dizi Wayward Pines, FOX kanalında yayınlandı ve iki sezon sürdü. Dizinin devam etmeyeceğinin haberi kısa bir süre önce gelmişti. Yönetmen şimdilerde Split'in devamfilmi Glass'ı da hazırlıyor.

Apple'ın şimdiye kadar onay verdiği projeler arasında See, Amazing Stories, Are You Sleeping, Little America, Ron Moore'dan uzay draması, Kristen Wiig'in başrolde olduğu komedi dizisi ve Reese Witherspoon-Jennifer Aniston dizisi de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER