FOXCRIME’da Aralık ayı boyunca her Pazar dizi maratonu var!

FOXCRIME’da Aralık ayı boyunca her Pazar dizi maratonu var!
FOXCRIME sevilen dizileri “Deep State”, “MacGyver”, “Bull”, “Shades of Blue” ve “Elementary”nin arka arkaya yayınlanan bölümleriyle Aralık ayı boyunca pazar günlerine keyif katıyor.

Eski casus Max Easton ölen oğlunun intikamını almak için yeniden sahaya döndüğünde dünyanın en tehlikeli ülkelerinin istihbarat servislerinin arasındaki ürkütücü bağları da ortaya çıkarmaya başlıyor. Mark Strong’un başrolünde yer aldığı ve Britanya, ABD, İran, Lübnan ve Fransa'da geçen entrika dolu dizi “Deep State”, ilk sezonunun tüm bölümleriyle 2 Aralık Pazar saat 14.30’dan itibaren FOXCRIME erkanlarına geliyor.

1980’li yılların efsane dizisi MacGyver, yeni bölümleriyle hayranlarıyla buluşmaya ve yeni hayranlar kazanmaya devam ediyor. Karşısına çıkan her türlü soruna fizik ve kimya bilgisini kullanarak sıra dışı çözümler üreten “MacGyver”, 2. sezonundan son 5 bölüm ile 9 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw’ın hayat hikayesinden esinlenen ve insanları yönetme konusunda uzman bir isim olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull’un hikayesini konu alan “Bull”, 2. sezonunun son 5 bölümüyle 16 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da.

Jennifer Lopez’in New York’ta yaşayan dedektif Harlee Santos’a hayat verdiği dizi “Shades of Blue”, kızına daha iyi bir hayat sunmak için rüşvet alan ama sonunda yakayı ele veren bekar bir annenin hikayesini konu alıyor. “Shades of Blue” ilk sezonunun son 5 bölümüyle 23 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Johnny Lee Miller ve Lucy Liu’nun başrollerini paylaştığı ve modern bir Sherlock Holmes uyarlaması olan “Elementary”, 6. sezonunun son 5 bölümüyle 30 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER