CBS, Happy Together ve Murphy Brown dizilerinin sezonunu uzatmadı

CBS, Happy Together ve Murphy Brown dizilerinin sezonunu uzatmadı
CBS kanalı sezon ortasındaki yayın takvimini duyurdu. Böylece yeni komedileri Happy Together ve Murphy Brown'ın sezonlarının uzamadığı ve 13 bölümde biteceğı ortaya çıktı.

Ekranın bol ödüllü komedilerinden Murphy Brown, finalinin ardından geçen 20 yılın ardından orijinal kadrosuyla ekrana dönüş yaptı. Entertainment Weekly'nin haberine göre dizinin yeni sezonu normal bir planlamayla zaten 13 bölüm olarak hazırlandı. Ancak kanalı pek de memnun etmeyen reytingler alan dizinin final yaptıktan sonra gelecek sezonuyla geri dönmesi beklenmiyor.

Damon Wayans Jr., Amber Stevens West ve Felix Mallard'ın başrolünde olduğu kahkaha efektli komedi Happy Together da benzer şekilde reytingleir kanalın beklentisinin altında kalan bir dizi. Kanalın en az izlenen yeni komedisi olan Happy Together'ın geleceğiyle ilgili karar önümüzdeki aylarda verilecek.

CBS, yeni komedilerinden Fam'in 10 Ocak'ta başlayacağını ve Murphy Brown'dan boşalan yeri devralacağını duyurdu. Man with a Plan ise 4 Şubat'ta üçüncü sezonuyla ekrana dönerek Happy Together'ın yerinde yayınlanacak. Kanal diğer komedisi Life in Pieces'in yayın tarihini henüz duyurmadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER