George Eads MacGyver dizisinden ayrılıyor

George Eads MacGyver dizisinden ayrılıyor
George Eads, MacGyver dizisinden de ayrılıyor. Aktör, Noel nedeniyle tatile girecek dizinin gelecek yıl ekrana gelecek bir bölümüyle birlikte projeden ayrılacak.

Pilot bölümden beri dizide yer alan Eads, gelen haberlere göre ekim ayında sette yaşadığı bir sorundan sorundan ayrılmaya karar verdi. Atlanta'daki seti o gün için erkenden terk eden Eads'in ayrılık kararı yapımcılar tarafından da kabul edildi ve kontratını tamamlamasına gerek görülmedi. MacGyver, 1980'lerde yayınlanan aynı isimli polisiye dizinin modern versiyonu olarak ekrana geliyor. Eads de Jack Dalton karakteriyle MacGyver'ın (Lucas Till) ortağı olarak ekrana geliyor. CBS'te yayınlanan dizinin yapımcılığını CBS TV Studios üstleniyor.

George Eads, CBS'te yayınlanan CSI: Las Vegas dizisinde oynarken de benzer bir problem yaşamış ve 15 sezondur yer aldığı diziden ayrılmıştı. Ayrılık, karakterinin gidişatından memnun olmayan Eads'in senaristlerden birisiyle yaşadığı sorun nedeniyle olmuştu. Hamile olan senariste sandalye attığı iddia edilen oyuncu, birkaç bölüm uzaklaştıktan sonra geri dönmüş, sezon sonunda kalıcı olarak veda etmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER