Amazon'un yeni dizisi Modern Love'ın kadrosu açıklandı

Amazon'un yeni dizisi Modern Love'ın kadrosu açıklandı
New York Times'ın popüler Modern Love köşesinin Amazon'da dizi olduğu haberini haziran ayında duyurumuştuk. Antoloji türündeki dizinin kadrosu açıklandı.

Bölümleri yarım saat sürecek komedi, aşkı ve insanların bağını konu alacak. Sekiz bölümlük sezonda aile içi, platonik, kendine olan ve cinsel anlamda sevgi gibi temalar farklı hikayeler eşliğinde işlenecek. Kadroda yer alan isimler şu şekilde: Anne Hathaway, Tina Fey, Dev Patel, Andy Garcia, John Slattery, Cristin Milioti, Olivia Cooke, Andrew Scott , Julia Garner, John Gallagher Jr., Shea Whigham , Gary Carr, Sofia Boutella, Brandon Victor Dixon ve Catherine Keener.

John Carney'in (Once, Begin Again, Sing Street) senaryosunu yazdığı projenin yapımcıları arasında Storied Media Group ve New York Times da yer alıyor. 14 yıl önce başlayan Modern Love köşesi başarılı bir haftalık podcast olarak da devam ediyor. Çekimlerine New York'ta başlanan dizinin bölümlerini yönetecek isimler arasında Sharon Horgan (Catastrophe) ve Emmy Rossum (Shameless) da yer almakta.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER