Cartoon Network’te miniklere özel yepyeni bir kuşak başlıyor!

Cartoon Network’te miniklere özel yepyeni bir kuşak başlıyor!
Cartoon Network’te miniklere özel yepyeni bir kuşak başlıyor. Cesur Köpek Pat’ten Güçlü Prenses Nella’ya, Blaze ve Yol Canavarları’ndan Dorothy ve Oz Büyücüsü’ne kadar sevilen birçok çizgi film, 3 Aralık’tan itibaren “Cartoonito Kuşağı” ile ekranlara geliyor.

Renkli çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network’te sınırsız eğlence devam ediyor. Sevilen çizgi filmlerin efsane karakterlerinin yer aldığı Boomerang Kuşağı’nın ardından Cartoon Network ekranlarında minikler için yepyeni bir kuşak başlıyor!

İçerisinde eğlenceli ve sevimli kahramanların yer aldığı çizgi filmler ile Cartoonito Kuşağı, 3 Aralık’ta Cartoon Network ekranlarından miniklere merhaba diyor. Hafta içi her gün 12:00 – 15:30 saatleri arasında yayınlanacak olan Cartoonito Kuşağı’nda minikleri kahkaha ve eğlence dolu saatler bekliyor.

Cartoonito Kuşağı’nda Grizzy ve Lemmingler, Cesur Köpek Pat, Dorothy ve Oz Büyücüsü’nün yanı sıra Paw Patrol’den Işıltı ve Parıltı’ya, Blaze ve Yol Canavarları’ndan Güçlü Prenses Nella’ya kadar yeni birçok çizgi film minikler için ilk kez Cartoon Network ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER