One Tree Hill dizisinin oyuncuları The Christmas Contract filminde bir araya geldi

One Tree Hill dizisinin oyuncuları The Christmas Contract filminde bir araya geldi
2003-2012 yılları arasında The WB ve The CW kanallarında yayınlanan ve dokuz sezon süren One Tree Hill dizisinin bazı oyuncuları yeni bir televizyon filminde bir araya geldi. 

“The Christmas Contract” isimli film 22 Kasım'da Lifetime kanalında yayınlandı. Film, aynı zamanda kanalın Noel'e özel olarak hazırlattığı filmlerden birisi olma özelliğinde. TV filminde dizinin oyuncularından Hilarie Burton, Danneel Ackles, Robert Buckley, Antwon Tanner ve müzisyen Tyler Hilton yer aldı. Filmin konusu kısaca şöyle:

Jolie (Burton), Noel tatili için Louisiana’ya ailesinin yanına gidecektir. Ancak altı ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Foster'ın da orada olacağını öğrenir. Aile dostu olmalarından dolayı Foster hala onlara yakın durumdadır. Üstelik beraberinde yeni sevgilisini de getirecektir. Jolie’nin avukatlık yapan en yakın arkadaşı Naomi (Ackles), ona yanında birini götürmesi fikrini verir. Hatta bunun için yazarlık yapan erkek kardeşi Jack'i (Buckley) önerir.

Birbirlerine sürekli laf sokan ve pek anlaşamayan iki isim de teklifi başta reddetse bile değişen şartlar nedeniyle kabul ederler. Hatta Naomi şartların olduğu bir "kontrat" bile hazırlar ve Louisiana’ya doğru yola çıkarlar. Dizinin oyuncularından Tanner filmde Naomi’nin eşi Mark’ı canlandırıyor, Hilton ise müzikal performans sergileyerek konuk oluyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER