J.K. Simmons da Veronica Mars'ın yeni sezonu için geri dönüyor

J.K. Simmons da Veronica Mars'ın yeni sezonu için geri dönüyor
Veronica Mars dizisinin online platformlardan Hulu'da ekrana döneceğinin kesinleştiğini duyurmuştuk. Sezonun kadrosuna Oscar ödüllü J.K. Simmons da katıldı. Aktör, sezonda birden fazla bölümde yer alacak.

Aktör, Clyde Prickett isminde bir karakteri oynayacak. Haraç almadan dolayı 10 sene hapiste yatan Clyde, hapse girdiğinde Big Dick Casablancas'ın (David Starzyk) koruması haline gelmiştir. Çıktığında da iş bitiricisi olarak çalışmaya başlıyor. İkilinin daha zeki ve daha tehlikelisi olan karakterin eski suçlulardan oluşan ve ellerini temiz tutmak için kullandığı bir ağı da var.

Üç sezonu ve 2014'te yayınlanan bir filmi olan projenin yeni sezonu sekiz bölüm sürecek, 2019'da ekrana gelecek. Rob Thomas yeni sezonu da hazırlayacak. Neptune'ü turist sezonunda ziyaret edenler öldürülmeye başlayınca turistlerden gelen parayla geçinen işçi sınıfı zor bir duruma düşüyor. Oğulların katilini bulmak isteyen bir aile ise Mars Investigations'ı işe alıyor.

Diziye döneceği belli olan isimler şöyle: Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan), Ryan Hansen (Dick Casablancas), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Weevil), David Starzyk (Richard Casablancas), Enrico Colantoni (Keith)

Masa başı okumalarına başlanan Veronica Mars'ın çekimleri yakında Los Angeles'ta başlayacak
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER