The CW dizilerinde Lex Luthor'u canlandıracak isim belli oldu

The CW dizilerinde Lex Luthor'u canlandıracak isim belli oldu

Jon Cryer, Luthor ailesine katılıyor.

The CW'da ekrana gelen DC Comics dizilerinde Superman'in düşmanı ve evrenin ünlü kötüsü Lex Luthor'u canlandıracak isim belli oldu. Two and a Half Men ile tanınan Emmy ödüllü Cryer, karakteri Supergirl'de birden fazla bölümde canlandıracak. İlk olarak dördüncü sezonun 15. bölümünde yer alacak.

Superman'in düşmanı olarak bilinen Lex'in ismi dizide bir süredir zaman zaman geçmekte. Hapiste olduğu vurgulanan Lex'in üvey kardeşi Lena (Katie McGrath) ve annesi Lillian (Brenda Strong) dizide yer alan karakterler arasındalar.

Lex Luthor karakterini şimdiye kadar ekranda Michael Rosenbaum (Smallville), Jesse Eisenberg (Batman v. Superman: Dawn of Justice), Kevin Spacey (Superman Returns) ve Gene Hackman (Christopher Reeve'li Superman filmleri) canlandırdı. 

DC evrenine yabancı olmayan Jon Cryer, 1987'de vizyona giren Superman IV: The Quest for Peace'de Lex'in yeğeni Lenny'yi oynadı. DC Comics'in The CW dizilerinde Superman karakterini Tyler Hoeclin canlandırıyor. Ancak şu an için Lex ve Clark'ın yan yana gelip gelmeyeceği belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER