Müslüm filmi Avrupa'da vizyona girdi!

Müslüm filmi Avrupa'da vizyona girdi!
Vizyondaki üçüncü haftasında yaklaşık 3,5 milyon kişiye efsanevi sanatçı Müslüm Gürses’in hayatının bilinmeyen yönlerini anlatarak derinden sarsan MÜSLÜM filmi, AVRUPA’da sekiz ülkede vizyona girdi.
 
Yaşarken olduğu gibi ölümünden sonra da şarkıları dilden dile dolaşan Müslüm Gürses’in hayatından uyarlanan MÜSLÜM, bugün (15 Kasım) Avrupa’da vizyona girdi.
 
Seyircilerin salondan çıktıktan sonra bile etkisinden uzun süre kurtulamadığı, yoğun bir duygu atmosferine sokan film, Almanya, Avusturya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Belçika, Danimarka ve İsviçre’de aynı anda sinemalarda… MÜSLÜM; İngilizce, Almanca, Fransızca ve Flemenkçe olmak üzere dört dilde düzenlenen altyazıyla seyircilerle buluşacak.
 
AYLA’da olduğu gibi gerçek hayat hikayelerini beyazperdeye uyarlamayı sürdüren Dijital Sanatlar Yapımevi, bu özel filmle ülkemizde örnekleri bir elin parmaklarını geçmeyen “True Story” kategorisine yine özel ve önemli bir halka eklerken MÜSLÜM’ü ülkemizde üç haftada 3 milyon 423 bin 161 kişi izledi.
 
Çocukluğundan itibaren yaşadığı acılardan müziği ve Muhterem Nur’a olan sonsuz sevgisiyle kurtulmayı başaran Müslüm Gürses’in hayatını 15 Kasım’dan itibaren farklı coğrafya ve kültürlerden insanlara anlatmaya hazırlanan MÜSLÜM filmi, Türkiye ile birlikte Avrupa’nın sekiz ülkesinde vizyon yolculuğuna devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER