Star Trek evrenine yeni bir animasyon dizi katılıyor: Star Trek: Lower Decks

Star Trek evrenine yeni bir animasyon dizi katılıyor: Star Trek: Lower Decks
Star Trek evreni büyümeye devam ediyor. Star Trek Discovery dizisini de yayınlayan CBS All Access, Star Trek: Lower Decks isminde bir komedi dizisine onay verdiğini duyurdu. İki sezonluk onay alan dizi aynı zamanda animasyon olacak.

Rick and Morty senaristi Mike McMahan'ın hazırlayacağı dizi Starfleet'in en az önemi olan gemilerinden birisinin destek ekibini konu alacak. Yeni dizi online yayın platformunun ilk animasyon dizisi özelliğini taşıyor. Yapımcılığını CBS Eye Animation Productions, Roddenberry Entertainment ve CBS Television Studios'un üstlendiği projenin yapım ekibinde Alex Kurtzman, Katie Krentz ve Aaron Baiers de yer alacak.

Yeni dizi Star Trek serisinin ilk animasyonu değil. NBC kanalı 1973-74 yıllarında Star Trek: The Animated Series isminde bir animasyon dizi yayınlamıştı. CBS All Access birkaç hafta önce de Patrick Stewart'ın Jean Luc Picard'ı yeniden canlandıracağı ve Star Trek: The Next Generation sonrasında geçecek bir diziye de onay verdiğini duyurdu. McMahan, bir diğer online platform ile Solar Opposites isminde yeni bir animasyon için de anlaştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER