Netflix, Alman yapımı 5 yeni diziye onay verdi

Netflix, Alman yapımı 5 yeni diziye onay verdi
Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Dark dizisiyle büyük başarı elde eden Netflix, Alman yapımı beş yeni diziye onay verdiğini duyurdu. Diziler 2019'dan itibaren yayına girecekler.

* The Barbarians: MS 9'da gerçekleşen Teutoburg Ormanı Savaşı veya Varus Savaşı olarak bilinen savaşın hikayesi anlatılacak. Roma İmparatorlu'yla Alman savaşçıların mücadelesi hikayenin merkezindeki üç genç üzerinden anlatılacak. Masumiyetten suçluluğa, sadakattan suçluluğa, aşktan nefrete iki dünyanın kanlı birleşmesi. Arne Nolting, Jan-Martin Scharf ve Andreas Heckmann hazırlayacak. Yapımcılığı Gaumont Film Company üstlendi.

* Tribes of Europa: Kıyametin vurduğu Avrupa'da hayatta kalmayan üç kardeşin hikayesi. Yıl 2070, Avrupa kıtası global bir felaketin ardından mikro ülkelere bölünmüş. Kabileler kıta üzerinde hakimiyet için savaşıyorlar. Yaratıcısı Philip Koch, senaristlik ve yönetmenlik de yapacak. Wiedemann & Berg Television yapımcılığı üstlendi.

* Don’t Try This at Home: Genç bir lise öğrencisi hayatının aşkını geri kazanmak için onun yakın arkadaşıyla Avrupa'nın en büyük online uyuşturucu işini yatak odasından kurmak için iş birliği yapar. Senaryoyu Philipp Kässbohrer, Sebastian Colley and Stefan Titze kaleme alacak. BTF Productions yapımcılığı üstlendi.

* Skylines: Frankfurt'tan yetenekli ve genç bir hip-hop yapımcısı Skyline Records ile anlaşma imzalayarak hayatının şansını yakalar. Ama kısa sürede fark eder ki müzik, organize suç ve finansın iç içe olduğu bir dünyaya giriş yapmuştır. Dennis Schanz'ın yaratıcısı olduğu projeyi Max Erlenwein ve Soleen Yusef yönetecek. Yapımcılığı Komplizen Film ve StickUp Films üstlenecek.

* İsmi Belli Olmayan Mini Dizi: Bir ailenin delice ve duygusal geçen Noel tatilini anlatacak. Bir ailenin dört jenerasyonundan kadınlar birbirlerinden sakladıkları sırları nihayet ortaya dökecekler. Katharina Eyssen senaryoyu kaleme aldı.

Netflix'in Alman yapımı ikinci dizisi Dogs of Berlin 7 Aralık'ta başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER