Nurgül Yeşilçay çocuklar için kamera karşısına geçti!

Nurgül Yeşilçay çocuklar için kamera karşısına geçti!
Gelirin büyük bir kısmının Koruncuk Vakfı’na bağışlanacağı ‘Umut Çınarı’ koleksiyonundan tasarımlar giyerek  objektif karşısına geçen Nurgül Yeşilçay projeye dahil olma sürecini anlattı. ‘‘Çocuklarımızın güzel bir gelecekleri olması için sıcak bir yuvayla ve iyi bir eğitimle sarıp sarmalanmaya ihtiyaçları var! Onlara destek olabilmek benim için çok kıymetli. Koruncuk Vakfı uzun yıllardır takip ettiğim ve birlikte çalışmaktan da keyif aldığım bir vakıf. Arkadaşlarım Banu ve Fidan’la aynı projenin içerisinde yer alıyor olmaktan mutluluk duymakla beraber zamansız bir stille hazırlanan tasarımlarını da beğenerek giydim’’ dedi.
 
FİDAN ŞİMŞEK&BANU SAVCI
 
 İŞBİRLİĞİNDEN DOĞAN ‘‘UMUT ÇINARI’’  PROJESİ MODA SEVERLERLE BULUŞUYOR.
  
Modern, güçlü ve şık kadının stilini yansıtan modacı Fidan Şimşek, Banu Savcı’ya hazırladığı tasarımlardan oluşan ‘‘Umut Çınarı’’ koleksiyonunu showroomun da gerçekleşecek olan mini bir defileyle tanıtıyor. Organizasyonda tasarımlardan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Koruncuk Vakfı’na bağışlanıyor.
 
‘‘Umut Çınarı’’ koleksiyonu ilhamını çınar ağacının dayanıklılığı ve gücünden alıyor. Çalışan kadının sadece ayakkabı değişimiyle gündüzden geceye devam edebileceği ceket-pantolon takımları ve elbiseler ekru, kırmızı, lacivert, siyah ve taş renginden oluşuyor. 20 parçalık  bu koleksiyon da  vücudu güzel gösteren kalıplara krep, şifon, organze, ipek, dantel gibi kumaşlar eşlik ediyor. Tasarlanan kıyafetlerin en büyük özelliği giyildiğinde kadın gücünü hissetmenizi sağlıyor.
 
Modacı Fidan Şimşek ‘‘ İki kadının işbirliğinden oluşan ‘Umut Çınarı’ projesi ilhamını çınar ağacının gücünden alıyor. Banu Savcı’dan gelen fikirle çıktığımız yolculukta kadın gücünü tasarımlarımda zamansız yorumladım. Bu koleksiyon ile hedefimiz geleceğimiz olan çocuklarımıza ışık tutmak. Bu yeni heyecanımız çocuklar için’’ dedi.
 
‘Umut Çınarı’ projesi mimarı Banu Savcı ise ‘‘Bir anne olarak, çocuklar hayatımdaki en hassas noktalarımdan biri diyebilirim. ‘Umut Çınarı’ projesini oluştururken de çocukların geleceklerine, mutluluklarına ortak olmak istedik. Fidan Şimşek’in tasarımlarıyla yakaladığım zamansız stil de bu projeyi oluşturmamıza vesile oldu. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların hayatlarına dokunabildiğimiz her an benim için çok değerli’’ dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER