National Geographic Partners’ın ilk kitabı Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi yayınlandı!

National Geographic Partners’ın ilk kitabı Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi yayınlandı!
National Geographic Partners, “Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi” kitabıyla çocukları gizem ve heyecan dolu bir maceraya davet ediyor.

Çocuklara keşfe çıkmaları ve kaşifler gibi düşünerek öğrenmeleri için ilham vermeyi amaçlayan, National Geographic Partners’ın Kaşifler Akademisi çatısı altındaki ilk kitabı “Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi” 15 Ekim Pazartesi günü itibarıyla raflarda yerini aldı. Türkiye’de basımı Beta Yayıncılık tarafından üstlenilen kitap Migros, Carrefour, D&R, TK, Remzi Kitabevi, Tırtılkids, Happy, Marsık mağazalarında; amazon.com.trkitapyurdu.comidefix.com ve bkmkitap.com web sitelerinde satışa çıktı. Çocukların gezegenimizin gelecekteki koruyucuları olduğu fikriyle hazırlanan kitap, heyecan dolu bir macera sunarken bilimsel gerçekler ile diğer kültürler hakkındaki bilgileri de harmanlayarak eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Trudi Trueit tarafından yazılan kitap, Hawaii’deki evini geride bırakıp dünyanın dört bir yanından gelen 20 çocukla birlikte geleceğin kaşiflerini eğiten “Kaşifler Akademisi”ne katılan 12 yaşındaki Cruz Coronado’nun hikayesini konu alıyor. Akademi’ye ulaşır ulaşmaz ailesinin gizemli geçmişini açığa çıkaran Cruz, karşısına çıkan ipuçlarını kullanarak ona kimin neden zarar vermeye çalıştığını araştırmaya başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER